Johto

Kaikki johtohenkilöt ovat todella sydämellä johtamassa Jobillaa ja haluavat luoda parhaimman mahdollisen työympäristön Jobillan henkilöstölle. Tutustu tarkemmin johtoryhmämme toimintaan.

ulla-eskoniemi-1

Ulla Eskonniemi

Executive Coordinator

ulla.eskonniemi@jobilla.com

laura-virolainen-(1)

Laura Virolainen

Operations Coordinator

laura.virolainen@jobilla.com

janne-rotko

Janne Rotko

CPO

janne.rotko@jobilla.com

leo-sjoberg

Leo Sjöberg

CTO

leo.sjoberg@jobilla.com

Myynti

Me autamme yritystäsi ottamaan se ensiaskel kohti onnistuneita rekrytointeja. Tutustu tarkemmin myyntitiimiimme.

janne-suomi

Janne Suomi

VP of International Growth

+358 40 0258257

janne.suomi@jobilla.com

joonas-koskela

joonas koskela

Sales Director Finland

+358 40 1576967

joonas.koskela@jobilla.com

MikkoLindqvist

Mikko Lindqvist

Recruitment Specialist

+358 40 7098214

mikko.lindqvist@jobilla.com

niko-fernstrom

niko fernstrom

Senior Account Manager

+358 45 1817141

niko.fernstrom@jobilla.com

jussa-vanttinen

Jussa Vänttinen

Senior Account Manager

+358 50 5757557

jussa.vanttinen@jobilla.com

vilho-putkonen

Vilho Putkonen

Key Account Manager

+358 40 5141013

vilho.putkonen@jobilla.com

veikko-karvonen

veikko karvonen

Key Account Manager

+358 40 5254489

veikko.karvonen@jobilla.com

Aleksi Laitinen

Aleksi Laitinen

Account Manager

+358 44 3376912

aleksi.laitinen@jobilla.com

Roope Koskinen

Roope Koskinen

Account Manager

+358 44 5943637

roope.koskinen@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Marko Koistinaho

Account Manager

marko.koistinaho@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Teemu Julku

Account Manager

+358 45 6022302

teemu.julku@jobilla.com

Ville Poranen

Account Manager

+358 40 1380942

ville.poranen@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Aku Vapaa

Account Manager

+358 50 3653898

aku.vapaa@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Axel Jäntti

Account Manager

+358 40 0752678

axel.jantti@jobilla.com

roosa matilainen

Roosa Matilainen

Inside Sales Specialist

roosa.matilainen@jobilla.com

Customer Success

Nämä työelämän huipputyypit tuottavat odotukset ylittäviä asiakaskokemuksia ja auttavat yritystäsi saavuttamaan rekrytoinnin tavoitteet valmentamalla ja kouluttamalla teille tehokkaimmat toimintatavat ja työkalut. Tutustu tarkemmin Customer Success -tiimiimme.

markus_circle-1

Markus Kuusinen

Operational Excellence

+358 94 2455221

markus.kuusinen@jobilla.com

MaijuNenonenPortrait_2

Maiju Nenonen

Customer Success Manager

+358 40 1895887

maiju.nenonen@jobilla.com

pauliina

Pauliina Leppänen

Senior Customer Success Specialist

+358 40 1895855

pauliina.leppanen@jobilla.com

saimi

Saimi Kaasalainen

Senior Customer Success Specialist

saimi.kaasalainen@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Jetta Rouhiala

Customer Success Specialist

jetta.rouhiala@jobilla.com

Jessica Lukkarila

Jessica Lukkarila

Customer Success Specialist

jessica.lukkarila@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Essi Tuomikoski

Junior Customer Success Specialist

essi.tuomikoski@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Irini Bakalopulos

Junior Customer Success Specialist

irini.bakalopulos@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Kerttu Kutvonen

Junior Customer Success Specialist

kerttu.kutvonen@jobilla.com

Palveluntuotanto

Palvelutiimimme rekrytointikampanjoittesi tuottamisesta tavoitteenaan tuottaa samalla parhain mahdollinen asiakaskokemus. Tutustu tarkemmin Palvelutuotantotiimiimme.

saara_circle

Saara Susiluoto

Production Manager

saara.susiluoto@jobilla.com

joonas_circle

Joonas Salmela

Video producer

joonas.salmela@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Adeliina Uuttu

Senior Production Specialist

adeliina.uuttu@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Emmi Peltokangas

Senior Production Specialist

emmi.peltokangas@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Enni Kankaanpää

Content Production Specialist

enni.kankaanpaa@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Amanda Kuru

Production Specialist

amanda.kuru@jobilla.com

sonja savolainen

Sonja Savolainen

Production Specialist

sonja.savolainen@jobilla.com

ida-westerberg

Ida Westerberg

Junior Production Specialist

ida.westerberg@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Rita Haapasaari

Junior Production Specialist

rita.haapasaari@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Vesa Mattila

Web Designer

vesa.mattila@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Johanna Tuononen

Production Trainee

johanna.tuononen@jobilla.com

Markkinointi

Nämä ammattilaiset tukevat myyntiä ja kouluttavat markkinaa kohti uutta ja tuloksellista rekrytointia. Tutustu tarkemmin markkinointitiimiimme.

satu-simola

Satu Simola

Content Manager

satu.simola@jobilla.com

anonymous-2

Ari Järvinen

SEO Manager

ari.jarvinen@jobilla.com

samppa_circle

Samppa Fjäder

Video Producer

samppa.fjader@jobilla.com

sven-bauweraerts

Sven Bauweraerts

Junior Graphic Designer

sven.baurewaerts@jobilla.com

Irene Mogollon

Irene Mogollón

Content Specialist

irene.mogollon@jobilla.com

vytenis

Vytenis Blaškevičius

Web Developer

Talous & hallinto

Suvi Haikala

Suvi Haikala

HR Specialist
suvi.haikala@jobilla.com

Marika

Marika Viitala-Nykänen

Recruiter
marika.viitala-nykanen@jobilla.com

jasmin-napari

Jasmin Napari

Senior Finance Coordinator
jasmin.napari@jobilla.com

anonymous-2

Santeri Karevaara

Controller
santeri.karevaara@jobilla.com

valtteri-isola(1)

Valtteri Isola

Legal Advisor
valtteri.isola@jobilla.com

joonas-jantti

Joonas Jäntti

Finance Coordinator
joonas.jantti@jobilla.com

Tuotekehitys

Tuotekehityksessä työskentelee alamme huippuammattilaiset, jotka toteuttavat ja ylläpitävät rekrytointiohjelmistoamme, jolla yrityksesi rekrytointi tehdään helpommaksi. Tutustu tarkemmin Tuotekehitystiimiimme.

mathilde-plichart

Mathilde Plichart

VP of Design

mathilde.plichart@jobilla.com

miika-savela

Miika Savela

Product Owner

miika.savela@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Ashwin Rajan

Product Owner

ashwin.rajan@jobilla.com

vladimir-andronov

Vladimir Andronov

Full Stack Developer

vladimir.andronov@jobilla.com

T0CELLC6A-U031ER9RJN5-1d14682a1f18-512

Kia Pajunen

UX Designer

kia.pajunen@jobilla.com

rizqi

Rizqi Djamaluddin

UX Design

rizqi.djamaluddin@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Minna Harju

UX Researcher

minna.harju@jobilla.com

alex-bowers

Alex Bowers

Software Engineer

alex.bowers@jobilla.com

anton-peraviortau-(1)

Anton Peraviortau

Software Engineer

anton.peraviortau@jobilla.com

Dogukan Altay

Dogukan Altay

Software Engineer

dogukan.altay@jobilla.com

hakan-aktas

Hakan Aktas

Software Engineer

hakan.aktas@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Taner Yener

Software Engineer

taner.yener@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Ulrik Hovstad

Software Engineer

ulrik.hovstad@jobilla.com

Zhenya-1

Zhenya Popov

Software Engineer

zhenya.popov@jobilla.com

joel-rossi

Joel Rössi

Frotend Developer

joel.rossi@jobilla.com

T0CELLC6A-U03127880EP-71401200ecc3-512

Mariya Kabdulova

Technical Support Specialist

mariya.kabdulova@jobilla.com

Myynti

Kiinnostuitko palveluistamme? Jutellaan lisää!
+358 9 4245 3136

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme pitää huolta jokaisesta asiakkaastamme.
+358 9 4272 6994