Johto

Kehittämässä rekrytointialaa 2020-luvulle

henri_circle

Henri Nordström

CEO
henri.nordstrom@jobilla.com
tommi_circle

Tommi Siro

COO
tommi.siro@jobilla.com
+358 452 784 844
leo_circle

Leo Sjöberg

CTO
leo.sjoberg@jobilla.com
+358 50 386 6432
tommy_circle (1)

Tommy Aittola

CMO
tommy.aittola@jobilla.com

Myynti

Yrityksemme äänekkäimmät. Koostuu 100% voittajista.

niko_circle

Niko Fernström

Pääkaupunkiseutu
niko.fernstrom@jobilla.com
+358 45 181 7141
veikko_circle (1)

Veikko Karvonen

Pääkaupunkiseutu
veikko.karvonen@jobilla.com
+358 405 254 489
tommi_luukkonen

Tommi Luukkonen

Pääkaupunkiseutu
tommi.luukkonen@jobilla.com
+358 40 171 1257
janne_s_circle

Janne Suomi

Pääkaupunkiseutu
janne.suomi@jobilla.com
+358 400 258 257
vilho_circle (1)

Vilho Putkonen

Savo
vilho.putkonen@jobilla.com
+358 405 141 013
joonas_k_circle (1)

Joonas Koskela

Pohjois-Suomi
joonas.koskela@jobilla.com
+358 401 576 967
jussa_circle

Jussa Vänttinen

Pirkanmaa
jussa.vanttinen@jobilla.com
+358 505 757 557

Palveluntuotanto

Pitämässä asiakkaistamme huolta tilanteessa kuin tilanteessa.

susa_circle

Susa Pääkkönen

Head of Customer Service
susa.paakkonen@jobilla.com
+358 440 221 690
markus_circle-1

Markus Kuusinen

Customer Success Manager
markus.kuusinen@jobilla.com
+358 504 019 602
suvi_circle

Suvi Asamoa

Customer Success Specialist
suvi.asamoa@jobilla.com
saara_circle

Saara Susiluoto

Customer Success Specialist
saara.susiluoto@jobilla.com
laura-virolainen

Laura Virolainen

Customer Success Specialist
laura.virolainen@jobilla.com
heli_circle-3

Heli Köck

Web Designer
heli.kock@jobilla.com
joonas_circle

Joonas Salmela

Video Specialist
joonas.salmela@jobilla.com
+358 504 042 706
samppa_circle

Samppa Fjäder

Video Specialist
samppa.fjader@jobilla.com
+358 505 050 922
jasmin_circle

Jasmin Napari

Laskutus
jasmin.napari@jobilla.com

Tuotetiimi

Rakentamassa huipputason rekrytointialustaa.

miika_circle

Miika Savela

Product Owner
miika.savela@jobilla.com
+358 444 918 325
vlad_circle

Vladimir Andronov

Senior Developer
mathilde_circle

Mathilde Plichart

Head of Design
rizqi

Rizqi Djamaluddin

UX Specialist & Developer
joel_circle

Joel Rössi

Junior Developer

Myynti

Kiinnostuitko palveluistamme? Jutellaan lisää!
+358 9 4245 3136

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme pitää huolta jokaisesta asiakkaastamme.
+358 9 4272 6994