Johto

Henri Nordström, CEO

Henri Nordström

CEO
henri.nordstrom@jobilla.com

janne-rotko

Janne Rotko

CPO
janne.rotko@jobilla.com

Leo Sjöberg, CTO

Leo Sjöberg

CTO
leo.sjoberg@jobilla.com

ville-takkinen

Ville Takkinen

CFO
ville.takkinen@jobilla.com

Tommy Aittola, CMO

Tommy Aittola

CMO
tommy.aittola@jobilla.com

Myynti

janne-suomi

Janne Suomi

Sales Director Finland
+358400258257
janne.suomi@jobilla.com

joonas-koskela

Joonas Koskela

Key Account Manager
+358401576967
joonas.koskela@jobilla.com

mikko-lindqvist

Mikko Lindqvist

Recruitment Specialist
+358407098214
mikko.lindqvist@jobilla.com

niko-fernstrom

Niko Fernström

Senior Account Manager
+358451817141
niko.fernstrom@jobilla.com

vilho-putkonen

Vilho Putkonen

Key Account Manager
+358405141013
vilho.putkonen@jobilla.com

jussa

Jussa Vänttinen

Key Account Manager
+358505757557
jussa.vanttinen@jobilla.com

veikko-karvonen

Veikko Karvonen

Key Account Manager
+358405254489
veikko.karvonen@jobilla.com

Aleksi Laitinen

Aleksi Laitinen

Account Manager
+358443376912
aleksi.laitinen@jobilla.com

Tommi-luukkonen

Tommi Luukkonen

Account Manager
+358401711257
tommi.luukkonen@jobilla.com

Roope Koskinen

Roope Koskinen

Account Manager
+358445943637
roope.koskinen@jobilla.com

Customer Success

markus_circle-1

Markus Kuusinen

Customer Success Manager Finland
+358942455221
markus.kuusinen@jobilla.com

suvi-asamoa

Suvi Asamoa

Customer Success Specialist
+358942726089
suvi.asamoa@jobilla.com

tuntematon-1

Sonja Savolainen

Customer Success Specialist
+358942453139
sonja.savolainen@jobilla.com

tuntematon-1

Maiju Nenonen

Customer Success Specialist
+358942456643
maiju.nenonen@jobilla.com

Palveluntuotanto

susa_circle

Susa Pääkkönen

Production Manager Finland
susa.paakkonen@jobilla.com

saara_circle

Saara Susiluoto

Senior Production Specialist
saara.susiluoto@jobilla.com

laura-virolainen-(1)

Laura Virolainen

Production Specialist
laura.virolainen@jobilla.com

petra-lahdemaki

Petra Lähdemäki

Production Specialist
petra.lahdemaki@jobilla.com

tuntematon-1

Adeliina Uuttu

Junior Production Specialist
adeliina.uuttu@jobilla.com

joonas_circle

Joonas Salmela

Video Production Manager
+358504042706
joonas.salmela@jobilla.com

samppa_circle

Samppa Fjäder

Video Production Specialist
+358505050922
samppa.fjader@jobilla.com

Markkinointi

mathilde-plichart

Mathilde Plichart

VP of Design
mathilde.plichart@jobilla.com

tarutammikallio

Taru Tammikallio

Marketing Manager
taru.tammikallio@jobilla.com

satu-simola

Satu Simola

Content Manager

satu.simola@jobilla.com

tuntematon-1

Robertas Duncia

Web Designer
robertas.duncia@jobilla.com

marek-cyrankowski

Marek Cyrankowski

Marketing Trainee
marek.cyrankowski@jobilla.com

liinu

Liinu Johansson

Marketing Trainee
liinu.johansson@jobilla.com

Talous & hallinto

linda

Linda Björkstedt

HR Specialist
linda.bjorkstedt@jobilla.com

jasmin-napari

Jasmin Napari

Finance Specialist
jasmin.napari@jobilla.com

tuntematon-1

Valtteri Isola

Legal Trainee
valtteri.isola@jobilla.com

joonas-jantti

Joonas Jäntti

Finance Trainee
joonas.jantti@jobilla.com

tuntematon

Maggy Biernoth

Office Trainee
maggy.biernoth@jobilla.com

Tuotekehitys

miika-savela

Miika Savela

Product Owner
+358449188325
miika.savela@jobilla.com

rizqi

Rizqi Djamaluddin

UX Specialist

vladimir-andronov

Vladimir Andronov

Senior Developer

alex-bowers

Alex Bowers

Senior Developer

hakan-aktas

Hakan Aktas

Senior Developer

Dogukan Altay

Dugukan Altay

Senior Developer

Zhenya

Zhenya Popov

Senior Developer

T0CELLC6A-U02NG500T5G-1d335df41b16-512

Elīna Mūrniece

Software Developer

joel-rossi

Joel Rössi

Frontend Developer

anton-peraviortau-(1)

Anton Peraviortau

Frontend Developer

Myynti

Kiinnostuitko palveluistamme? Jutellaan lisää!
+358 9 4245 3136

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme pitää huolta jokaisesta asiakkaastamme.
+358 9 4272 6994