Johto

Kaikki johtajamme ovat todella sydämellä johtamassa Jobillaa ja haluamme mahdollistaa parhaimman mahdollisen työpaikan. Tutustu tarkemmin johtoryhmämme toimintaan.

Henri Nordström, CEO

Henri Nordström

CEO
henri.nordstrom@jobilla.com

ulla-eskoniemi-1

Ulla Eskonniemi

Executive Coordinator
ulla.eskonniemi@jobilla.com

laura-virolainen-(1)

Laura Virolainen

Operations Coordinator
laura.virolainen@jobilla.com

janne-rotko

Janne Rotko

CPO
janne.rotko@jobilla.com

Leo Sjöberg, CTO

Leo Sjöberg

CTO
leo.sjoberg@jobilla.com

ville-takkinen

Ville Takkinen

CFO
ville.takkinen@jobilla.com

Tommy Aittola, CMO

Tommy Aittola

CMO
tommy.aittola@jobilla.com

Myynti

Me autamme yritystäsi ottamaan se ensiaskel kohti onnistuneita rekrytointeja. Tutustu tarkemmin myyntitiimiimme.

janne-suomi

Janne Suomi

Sales Director Finland

+358400258257

janne.suomi@jobilla.com

joonas-koskela

joonas koskela

Key Account Manager

+358401576967

joonas.koskela@jobilla.com

MikkoLindqvist

Mikko Lindqvist

Recruitment Specialist

+358407098214

mikko.lindqvist@jobilla.com

niko-fernstrom

niko fernstrom

Senior Account Manager

+358451817141

niko.fernstrom@jobilla.com

vilho-putkonen

vilho putkonen

Key Account Manager

+358405141013

vilho.putkonen@jobilla.com

jussa

Jussa Vänttinen

Key Account Manager

+358505757557

jussa.vanttinen@jobilla.com

veikko-karvonen

veikko karvonen

Key Account Manager

+358405254489

veikko.karvonen@jobilla.com

Aleksi Laitinen

Aleksi Laitinen

Account Manager

+358443376912

aleksi.laitinen@jobilla.com

Roope Koskinen

Roope Koskinen

Account Manager

+358445943637

roope.koskinen@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Aku Vapaa

Account Manager

aku.vapaa@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Axel Jäntti

Account Manager

axel.jantti@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Erik Roivainen

Account Manager

erik.roivainen@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Marko Koistinaho

Account Manager

marko.koistinaho@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Teemu Julku

Account Manager

teemu.julku@jobilla.com

Ville Poranen

Account Manager

ville.poranen@jobilla.com

roosa matilainen

Roosa Matilainen

Inside Sales Specialist

roosa.matilainen@jobilla.com

Customer Success

Nämä työelämän huipputyypit tuottavat odotukset ylittäviä asiakaskokemuksia ja auttavat yritystäsi saavuttamaan rekrytoinnin tavoitteet valmentamalla ja kouluttamalla teille tehokkaimmat toimintatavat ja työkalut. Tutustu tarkemmin Customer Success -tiimiimme.

markus_circle-1

Markus Kuusinen

Customer Success Manager Finland

+358942455221

markus.kuusinen@jobilla.com

maiju_nenonen

Maiju Nenonen

Customer Success Specialist

+358503665234

maiju.nenonen@jobilla.com

sonja savolainen

Sonja Savolainen

Project Coordinator

+358942453139

sonja.savolainen@jobilla.com

anonymous-2

Saimi Kaasalainen

Customer Success Specialist

saimi.kaasalainen@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Jetta Rouhiala

Customer Success Specialist

jetta.rouhiala@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Pauliina Leppänen

Senior Customer Success Specialist

pauliina.leppänen@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Jessica Lukkarila

Customer Success Specialist

jessica.lukkarila@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Essi Tuomikoski

Junior Customer Success Specialist

essi.tuomikoski@jobilla.com

Palveluntuotanto

Palvelutiimimme rekrytointikampanjoittesi tuottamisesta tavoitteenaan tuottaa samalla parhain mahdollinen asiakaskokemus. Tutustu tarkemmin Palvelutuotantotiimiimme.

saara_circle

Saara Susiluoto

Production Manager

saara.susiluoto@jobilla.com

joonas_circle

Joonas Salmela

Video producer

joonas.salmela@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Adeliina Uuttu

Senior Production Specialist

adeliina.uuttu@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Emmi Peltokangas

Senior Production Specialist

emmi.peltokangas@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Enni Kankaanpää

Content Production Specialist

enni.kankaanpaa@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Amanda Kuru

Production Specialist

amanda.kuru@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Ida Westerberg

Junior Production Specialist

ida.westerberg@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Rita Haapasaari

Junior Production Specialist

rita.haapasaari@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Vesa Mattila

Web Designer

vesa.mattila@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Johanna Tuononen

Production Trainee

johanna.tuononen@jobilla.com

Markkinointi

Nämä ammattilaiset tukevat myyntiä ja kouluttavat markkinaa kohti uutta ja tuloksellista rekrytointia. Tutustu tarkemmin markkinointitiimiimme.

satu-simola

Satu Simola

Content Manager

satu.simola@jobilla.com

anonymous-2

Ari Järvinen

SEO Manager

ari.jarvinen@jobilla.com

samppa_circle

Samppa Fjäder

Video Producer

samppa.fjader@jobilla.com

petra-lahdemaki

Petra Lähdemäki

Marketing Specialist

petra.lahdemaki@jobilla.com

anonymous-2

Irene Mogollón

Content Specialist

irene.mogollon@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Lotta Lustig

Content Specialist

lotta.lustig@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Raimo Virta

Web Designer

raimo.virta@jobilla.com

liinu

Liinu Johansson

Marketing Assistant

liinu.johansson@jobilla.com

anonymous-2

Sven Bauweraerts

Junior Graphic Designer

sven.bauweraerts@jobilla.com

Talous & hallinto

jasmin-napari

Jasmin Napari

Finance Specialist
jasmin.napari@jobilla.com

tuntematon-1

Valtteri Isola

Legal Trainee
valtteri.isola@jobilla.com

joonas-jantti

Joonas Jäntti

Finance Trainee
joonas.jantti@jobilla.com

tuntematon

Maggy Biernoth

Office Trainee
maggy.biernoth@jobilla.com

Tuotekehitys

Tuotekehityksessä työskentelee alamme huippuammattilaiset, jotka toteuttavat ja ylläpitävät rekrytointiohjelmistoamme, jolla yrityksesi rekrytointi tehdään helpommaksi. Tutustu tarkemmin Tuotekehitystiimiimme.

mathilde-plichart

Mathilde Plichart

VP of Design

mathilde.plichart@jobilla.com

miika-savela

Miika Savela

Product Owner

miika.savela@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Ashwin Rajan

Product Owner

ashwin.rajan@jobilla.com

vladimir-andronov

Vladimir Andronov

Full Stack Developer

vladimir.andronov@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-57-34-AM

Kia Pajunen

UX Designer

kia.pajunen@jobilla.com

rizqi

Rizqi Djamaluddin

UX Design

rizqi.djamaluddin@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Minna Harju

UX Researcher

minna.harju@jobilla.com

alex-bowers

Alex Bowers

Software Engineer

alex.bowers@jobilla.com

anton-peraviortau-(1)

Anton Peraviortau

Software Engineer

anton.peraviortau@jobilla.com

Dogukan Altay

Dogukan Altay

Software Engineer

dogukan.altay@jobilla.com

hakan-aktas

Hakan Aktas

Software Engineer

hakan.aktas@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-32-22-69-AM

Taner Yener

Software Engineer

taner.yener@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Ulrik Hovstad

Software Engineer

ulrik.hovstad@jobilla.com

Zhenya-1

Zhenya Popov

Software Engineer

zhenya.popov@jobilla.com

joel-rossi

Joel Rössi

Frotend Developer

joel.rossi@jobilla.com

anonymous-Mar-08-2022-11-31-46-35-AM

Mariya Kabdulova

Technical Support Specialist

mariya.kabdulova@jobilla.com

Myynti

Kiinnostuitko palveluistamme? Jutellaan lisää!
+358 9 4245 3136

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme pitää huolta jokaisesta asiakkaastamme.
+358 9 4272 6994