Het Nederlandse Team

selma-stevense-baker-1

Selma Stevense-Bakker

Teamleader

+31 6 51 89 07 21

selma.stevense-bakker@jobilla.com

RM-Jobilla-009-(2)-ed

Hans Heijnen

Account Manager

hans.heijnen@jobilla.com

RM-Jobilla-017-(2)-ed

Dion Bosman

Account Manager

dion.bosman@jobilla.com

RM-Jobilla-006-ed

Gabriella Hasselt

Customer Success Specialist

gabriella.hasselt@jobilla.com

RM-Jobilla-009-ed

Maranthi van der Werff

Account Manager

maranthi.vdwerff@jobilla.com

RM-Jobilla-Kimberly-004-ed

Kimberly Leerkes

Customer Success Specialist

kimberly.leerkes@jobilla.com

RM-Jobilla-003-(2)-ed

Johan Fonk

Account Manager

johan.fonk@jobilla.com

Verkoop

Bent u geïnteresseerd in hoe wij u kunnen helpen? Laten we praten!
+31 6-51890721

Klantsucces

Ons klantensuccesteam zorgt voor onze bestaande klanten.
+31 55-8080231