Myyntiorganisaatiomme

Me autamme yritystäsi ottamaan ensiaskeleet kohti onnistuneita rekrytointeja.

Janne Suomi

Business Unit Director, Nordics

+358 9 42726906

janne.suomi@jobilla.com

Aleksi Laitinen

Sales Director, Finland

+358 40 1875029

aleksi.laitinen@jobilla.com

Aku Vapaa

Sales Team Manager

+358 40 1875041

aku.vapaa@jobilla.com

Niko Fernström

Senior Account Manager

+358 45 1817141

niko.fernstrom@jobilla.com

Roope Koskinen

Key Account Manager

+358 40 1873783

roope.koskinen@jobilla.com

Vilho Putkonen

Key Account Manager

+358 40 1879714

vilho.putkonen@jobilla.com

Jussa Vänttinen

Key Account Manager

+358 50 5757557

jussa.vanttinen@jobilla.com

Kalle Holopainen

Key Account Manager

+358 50 5553475

kalle.holopainen@jobilla.com

Roope Ässämäki

Account Manager

+358 50 5553584

roope.assamaki@jobilla.com

Eveliina Hyppönen

Sales Development Representative

+358 40 1895975

eveliina.hypponen@jobilla.com

Annika Koponen

Sales Development Representative

+358 40 1875214

annika.koponen@jobilla.com

Joosa Håkansson

Sales Development Representative

+358 40 1895863

joosa.hakansson@jobilla.com

Niklas Aalto

Sales Development Representative

+358 40 1873646

niklas.aalto@jobilla.com

Risto Teppan

Sales Development Representative

+358 40 1879693

risto.teppan@jobilla.com

Roni Jokinen

Sales Development Representative

roni.jokinen@jobilla.com

Stephan Sutton

Sales Development Representative

stephan.sutton@jobilla.com

Matilda Uuttu

Sales Development Representative

matilda.uuttu@jobilla.com